Elektromos karbantartási technikus [HA-SEKT19] (Budapest)

[HA-SEKT19]

Elektromos karbantartási technikus [HA-SEKT19]

Megbízónk

Megbízónk egy olyan globális jelenléttel rendelkező világmárka, amely a legkülönbözőbb iparágakban nyújt kimagasló teljesítményt azáltal, hogy innovatív és értékteremtő megoldásokkal támogatja az ügyfeleit. A magyarországi leányvállalat az autóipar egyik legjelentősebb beszállítója, a tavalyi évben ötvenezer gépjármű gyártásához járult hozzá. Jelenleg a legmodernebb technológiát felvonultató és magasan automatizált gyártósoros termelési egységének karbantartási csapatába keresünk új Elektromos karbantartó technikus kollégát.

Feladatok

- Karbantartási munkálatok elvégzése, hibaelhárítás, javítás
- A gépek megelőző karbantartásának elvégzése, valamint meghibásodás esetén gondoskodik a gép megjavítása
- A javításhoz szükséges anyagok felmérése és előkészítése
- A feltárt hiányosságokról és fejlesztésekről jelentés és oktatási anyagok készítése
- A gépeket vezérlő és meghajtó egységek, mint PLC, szervo erősítők és egyéb szoftveresen állítható eszközök programozása

Elvárások

- Szakközépiskolai képesítésre épülő elektrotechnikus/elektrotechnikai műszerész/automatikai technikus/villanyszerelő stb. végzettség
- Kiváló analitikus képesség
- Műszaki érzék

Előny

- Karbantartói területen szerzett tapasztalat

Egyéb

- Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés+cafetéria+bónusz)
- Kiszámítható, nappali munkavégzés
- Modern munkakörnyezet, legújabb technológia, tiszta és rendezett gyártás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest