Elektromos karbantartó (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

  Partnerünk fémmegmunkálással foglalkozó gyártó vállalat. Részükre keresünk tapasztalattal rendelkező jelölteket az alábbi pozícióba:

Elektromos karbantartó
(Komárom-Esztergom megye)

Feladatok

  • Elektromos-, elektronikus-, pneumatikus- és hidraulikus megelőző karbantartások elvégzése;
  • A termelésben részt vevő gépek, gyártó cellák és a hozzájuk tartozó kiszolgáló berendezések működési feltételeinek biztosítása;
  • A gyártásban használt gépek, robotok állagmegóvó karbantartása, szükség szerinti javítása;
  • A karbantartáshoz szükséges anyagok, alkatrészek, kéziszerszámok kiválasztásában való részvétel, azok megrendelések elindítása;
  • Dokumentációk elkészítése, karbantartási anyagok kezelése;
  • Együttműködés a társterületekkel.

Elvárások

  • Villanyszerelői v. technikusi végzettség
  • PLC alapismeretek
  • Pneumatikai alapismeretek
  • Présgépek karbantartásában szerzett gyakorlat

Előnyök

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/615-35-78

Tatabánya