Elektromos karbantartó (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Elektromos karbantartó

Feladatok

  • Tervszerű és rendkívüli karbantartások elvégzése, dokumentálása;
  • A technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök gépkönyvek, működési/műszaki leírások karbantartási utasítások szerinti üzemeltetése;
  • A műszakvezetők által jelzett hibák elhárítása;
  • Megelőző karbantartások végrehajtása;
  • Műszaki fejlesztéseket végzése a minőségi és termelési hatékonyság javítása érdekében.

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség;
  • Több éves, karbantartás területén, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Kiváló problémamegoldó készség, kreativitás, motiváció a fejlődésre;
  • Folyamatos műszakrend vállalása.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Kiváló fejlődési – és karrier lehetőség;
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkakör;
  • Professzionális csapat és modern, multinacionális környezet;
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő cégnél.

Előnyök

  • Préselési, hegesztési, festési technológiák ismerete.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Székesfehérvár