Elektromos Karbantartó Technikus (Balassagyarmat)

(ZJ-4289)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ELEKTROMOS KARBANTARTÓ TECHNIKUS (ZJ-4289)

Feladatok:

  • A karbantartási tervben meghatározott feladatok, ellenőrzések végrehajtása;
  • Termelési gépi berendezések, kompresszorok, fűtési rendszerek napi szintű felügyelete és ellenőrzése;
  • Gépek meghibásodásának időben történő észlelése;
  • Javítás utáni ellenőrzés végrehajtása;
  • Munkatársakkal való együttműködés;
  • Napi munkafeladatokhoz kötődő adminisztráció elkészítése.

Elvárások:

  • Erősáramú villamos végzettség (villanyszerelő, erősáramú műszerész)
  • Termelésben szerzett szakmai tapasztalat (elsősorban: karbantartás, ipari és PLC vezérlés)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Pontosság, megbízhatóság, csoportmunka;

Munkavégzés helye: Balassagyarmat

Balassagyarmat