Elektromos szakági projektmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Elektromos szakági projektmérnök

Elektromos szakági projektmérnököt keresünk ipari csarnokokat kivitelező budapesti partnerünk számára.

Az Ön új cége:

Elektromos szakági projektmérnök pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ipari csarnokok generálkivitelezésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatában.

A következő feladatokban számítanak a leendő Elektromos szakági projektmérnökre:

  • Épületvillamossági tervek minőségi ellenőrzése
  • Alvállalkozók koordinálása
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel
  • Elektromos kivitelezés lebonyolítása a műszaki átadásig
  • Kapcsolattartás az érintettekkel (megrendelők, tervezők, egyéb szakágak)
  • Beszállítói- és alvállalkozói ajánlatok versenyeztetése

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Épületvillamossági kivitelezésben szerzett tapasztalat (minimum 3 év)

Mire számíthat partnerünktől:

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, utazás támogatás, jogosultsági díj)

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest