Elektromos szakágvezető (Debrecen)

Építőipari cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elektromos szakágvezető

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, villamos mérnöki diploma,
  • Hasonló területen szerzett ( előkészítési és kivitelezési területen egyaránt)min.10 év gyakorlat,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Jó probléma megoldó készség,
  • Jó vezetői készség, határozott fellépés,
  • FMV engedély megléte,
  • Felhasználó szintű informatikai ismeret

Feladatok:

  • Pályázatok elektromos feladatainak előkészítésében való részvétel,irányítása,
  • Anyag beszállítók és alvállalkozók pályáztatása,
  • A beérkezett pályázatok kiértékelése,döntésre előkészítése,
  • Az elektromos kivitelezési munkák ütemezése,koordinálása,feladatok kiosztása,ellenőrzése.,
  • A cég elektromos szakterületén dolgozó kollégák összefogása, irányítása.

Amit kínálunk:

  • Stabil,hosszútávú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Mobil telefon, laptop,céges autó,
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen