Elektromos szerelésvezető (Budapest)

Elektromos szerelésvezető

Épületvillamos szakági szerelésvezetőt keresünk villamos generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünkhöz.

Az Ön új cége

Épületvillamos szakági szerelésvezetőt keresünk elismert, villamos generálkivitelezéssel foglalkozó partnerünkhöz Budapestre. A cég közintézmények, ipari csarnokok és irodaházak villamos generálkivitelezésével foglalkozik a tervezéstől a kivitelezésen át a kulcsrakész átadásig.

Az Ön új pozíciója

Az épületvillamos szakági szerelésvezető a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • a villamos szerelési munkák szervezése és helyszíni szakmai irányítása
  • ütemtervek elkészítése és betartatása
  • folyamatos kapcsolattartás az érintettekkel
  • munkavédelmi szabályzatok betartatása
  • alvállalkozók nyilvántartásának elkészítése és ellenőrzése
  • átadás-átvételben való részvétel
  • építésvezetőnek való riportálás

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Középszintű szakirányú végzettség
  • 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Mire számíthat partnerünktől?

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + céges autó + teljesítmény alapú bónusz)
  • Rugalmas munkarend
  • Barátságos munkahelyi légkör

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített szakmai önéletrajzát.

Budapest