Elektronikai / HW fejlesztőmérnök (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk K+F központjába keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Feladatok

  • Termékek elektronikai tervezése/fejlesztése
  • Analóg és digitális áramkörök fejlesztése a koncepciótól a termelésig
  • ICk, analóg és digitális interfész komponensek, valamint ASIC-ek kiválasztása és az ezekre vonatkozó követelmények kidolgozása
  • Elektronikai és mágneses áramkörök tesztelése és hibakeresése
  • Szenzorok viselkedésének szimulálása CAE eszközök segítségével
  • Együttműködés DFMEA/PFMEA kidolgozásában
  • Áramkörök tervezése, analizálása és diagnosztizálása Altium Designer programban

Elvárások

  • Elektronikai felsőfokú végzettség
  • Áramkör tervezésben szerzett több éves tapasztalat
  • Szenzor és PCB fejlesztési gyakorlat
  • Szenzor interfész ismeretek (CAN, SENT, PAS, LIN...)
  • LabView / Maxwell Ansys ismeretek
  • MS Excel ismerete
  • Erős kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Impozáns, új iroda
  • Fiatalos, vidám csapat
  • Képzések

Munkavégzés helye

  • Veszprém

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/306-74-10

Veszprém