Elektronikai javítási és gyártási teszt MÉRNÖK (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A PEC cégcsoport egy gyártástechnológiai megoldásokat nyújtó nemzetközi vállalat. Irodáink Európában (Belgium, Magyarország, Németország), az Egyesült Államokban, Kínában és Japánban találhatóak. A PEC a világ egyik vezető vállalata a tesztelő- és gyártóberendezések terén a fejlett akkumulátorok és készpénzautomatizálás területén, és ezen szektorok kulcsfontosságú szereplőit szolgáljuk ki.

Energiatároló divíziónkban a PEC alkalmazottai a jövő megújuló energiatárolására szolgáló technológiák és berendezésk fejlesztésén és gyártásának dolgoznak. További információkért látogasson el a www.peccorp.com-ra.

A magyarországi irodánkba a következőt keressük:

Elektronikai javítási és gyártási teszt MÉRNÖK

Feladatok:

  • Ipari elektronikai termékek tesztelése és javítása kézi és automatizált tesztberendezések segítségével.
  • Olyan ipari elektronikai termékek javítása, amelyek nem mentek át a tesztelésen a doboz ÉS a tábla szinteken.
  • Javítási elemzések összeállításában való részvétel, amely alapul szolgál az új termékek tervezésénél a minőség javítása érdekében.
  • A belső automatizált tesztelő berendezéseink fejlesztésében/tökéletesítésében való részvétel.
  • Alapos ismeretek szerzése az általunk gyártott több csúcstechnológiájú elektronikai termékről.
  • Gépek gyártó terület(ek)en történő End of Line tesztelése.

Képességeid:

Motivált jelölteket keresünk, akik megfelelnek a következő követelményeknek:

  • Végzős Bsc-s vagy Msc-s hallgató vagy, esetleg már Bsc vagy Msc diplomád is van, gépészmérnökként vagy mechatronikai mérnökként.
  • Előnyt jelent az elektronikus részegységek és PCB-k forrasztásával és újrafeldolgozásával kapcsolatos gyakorlati tapasztalat.
  • Analitikus a gondolkodásmódod, céltudatos vagy és igényes a minőségre.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Nyitott vagy külföldi kiutazásokra tréningekre és rövid kiküldetésekre.
  • A technológia a szenvedélyed.

Amit kínálunk:

  • Izgalmas munkalehetőséget egy nemzetközi és hi-tech környezetben.
  • A munkahelyi képzést, valamint a tapasztalt mérnökeinkkel való együttműködést és segítséget.
  • Kihívást jelentő karrierlehetőségeket és kezdeményezési lehetőségét.
  • Lehetőség a kezdeményezésre és önmegvalósításra.
  • Versenyképes fizetést.

Készen állsz a kihívásra?

 Jelentkezz a weblapunon keresztül http://careers.peccorp.com, vagy küldd el az ANGOL nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

PEC Central Europe, Lanchid u. 23 V/2, H-1013 Budapest