Élelmiszer mikrobiológiai laboráns (Budapest)

Élelmiszer mikrobiológiai laboratóriumba keresünk tapasztalattal rendelkező laboráns munkatársat.

A hirdetés már lejárt!

Új kollégát keresünk, aki laboránsként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a kutatás-fejlesztési projektekben való közreműködés és a kollégák munkájának segítése.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Laboratóriumi feladatok elvégzése
  • Mintavétel feladatok elvégzése külső helyszíneken
  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Eredményekről összefoglaló készítése

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Rendelkezz élelmiszer mikrobiológiai laboratóriumi tapasztalattal
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Legyen jelentős tapasztalatod a következő vizsgálatok elvégzésében: PCR vizsgálatok, baktériumtenyészetek fenntartása, laboratóriumi dokumentáció vezetése

Örülünk, ha

  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van aktív angolnyelv-tudásod
  • Magabiztosan kezeled az excelt

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Munkavégzés helye

  • 1118 Budapest, Beregszász u. 10.

Budapest