Elemző/Rendszertervező- B28rt (Budapest)

Elemző/Rendszertervező

Magyar tulajdonú, elsősorban pénzintézetek informatikai igényeinek kiszolgálására specializálódott, több, mint 10 éves múlttal rendelkező budapesti partnercégünk számára keresünk Elemző/Rendszertervező kollégát.

Pozíció azonosító: B28rt

Feladatok

Részvétel hitelintézeti, ügyviteli rendszer fejlesztésében:

  • Kapcsolattartás felhasználókkal
  • Felhasználói elvárások nyilvántartása, üzleti problémák elemzése
  • Rendszerfejlesztési specifikációk készítése
  • Fejlesztési feladatok megoldásának tervezése
  • Elkészült fejlesztések tesztelése
  • Ügyfél oldali tesztelés támogatása

Elvárások

  • Informatikai, gazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Nyitottság a változásra és a fejlődésre
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Gyakorlat MS Office eszközök használatában

Előnyök

  • Önálló probléma megoldási képesség
  • Legalább két éves tapasztalat projekt környezetben
  • Informatikai rendszer bevezetési, tesztelési projektben való részvétel
  • Vállalati hitelezési tapasztalat
  • Banki vagy vállalatirányítási rendszerismeret
  • Adatbázis kezelési ismeretek (SQL)
  • Szoftverfejlesztési ismeretek (JAVA, C++, C#)

Egyéb információk

  • Korszerű technológiák használta
  • Önálló, kreatív feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres külső és belső tréningek, továbbképzések
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Jó hangulatú csapat
  • Jól megközelíthető iroda

Munkavégzés helye

Budapest - XIII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest