Építésvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából nemzetközi projektekhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Építésvezető

Elvárások:

  • Jártasság az építőiparban, főként belsőépítészeti területen,
  • Kivitelezési munkák előkészítésében és lebonyolításában jártasság,
  • Tervek olvasása, kivitelezők irányítása, határidők betartása és betartatása,
  • Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, Power Point, internet,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés,
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett menedzseri vagy projektvezetői gyakorlat,
  • Műszaki Ellenőri jogosultság,
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság,
  • Német nyelvtudás

Feladatok:

  • Nemzetközi projektek előkészítésének vezetése,
  • Építési munkák szervezése, helyszíni felügyelete,
  • Alvállalkozók irányítása, kapcsolattartás a beszállítókkal, hatósággal, kollégákkal, tervezőkkel való együttműködés, melyhez elvárás a magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Helyszíni felmérések, ütemtervek készítése, készíttetése,
  • A projektekhez helyszíni (külföld) alvállalkozók keresése,
  • Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető felé, a döntések segítése döntés-előkészítő dokumentációval,
  • Naprakész dokumentáció vezetés (e-napló),
  • Valamint ad hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Egyéb juttatások,
  • Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest