Építésvezető (Budapest)

Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztő partnercégünk számára keresünk nagy generál kivetelezési projektre Építésvezető kollégát.

Építésvezető

Feladatok

- Kivitelezési munkák teljes körű önálló helyszíni koordinálása, alkalmazottak munkájának irányítása
- Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
- Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése geometriai és mennyiségi felmérések készítése
- Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
- Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása

Követelmények

- építészmérnök/ építőmérnök végzettség
- 3 év tapasztalat nagyvolumenű magasépítési projektben

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Kiváló karrierlehetőség
- Kiszámítható, stabil nagyvállalati háttér
- Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest