Építésvezető (Érd)

Érdi, 5-15 lakásos társasházak generálkivitelezéséhez

építésvezető kollégát

keresünk

Feladatok:

  • Projekt ütemterv kialakítása és annak betartása
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Anyagrendelés, beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Alvállalkozói teljesítések igazolása,
  • Napi problémák megoldása
  • Építési napló vezetése

Elvárások:

  • Közép-vagy felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves munkatapasztalat generál kivitelezés területén
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Rugalmasság, pontosság
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Igényes projektekben való részvétel
  • Nagy fokú önállóság

Az önéletrajzokat szeptember 30-ig várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintássa fizetési igény megjelölésével.

Érd