Építésvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Lakóépületek generálkivitelezésével foglalkozó magyar tulajdonú Kft. keres munkatársat

Építésvezető

pozícióra.

Feladatok

  • Építőipari generálkivitelezési tevékenység munkafolyamatainak szakszerű helyszíni megszervezése, lebonyolítása és ellenőrzése
  • Kivitelezés során a minőségi követelmények és határidők betartatása, a technológiai, a munkavédelmi, tűzvédelmi és az egészségügyi előírások betartatása.

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú műszaki végzettség,
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat generálkivitelezés területén
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség,
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Rugalmasság, pontosság,
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Ez évi munkakezdés

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest