Építész-/építőmérnök projektvezető (Budapest)

Közel 3 évtizednyi szakmai múltra visszatekintő, a közép-európai térség egyik vezető mérnöki tanácsadó és projektmenedzsment vállalata keresi leendő munkatársát Projektvezető munkakörbe német és/vagy angol nyelvtudással.

Építész-/építőmérnök projektvezető

Feladatok

  • közreműködés nagyléptékű projektek beruházás-előkészítésében és megvalósításában
  • helyszíni műszaki ellenőrzési, kivitelezés alatti költségmenedzsment és projektmenedzsment feladatok ellátása
  • projektcsapat irányítása
  • egyéb, a projektek során felmerült szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • többéves beruházás-szervezési / lebonyolítási tapasztalat, többéves projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • tárgyalóképes német és /vagy angol nyelvtudás
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • B-kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • professzionális mérnöki környezet
  • komplex, felelősségteljes munka
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás

Munkavégzés helye

Budapest és vidéki projekthelyszínek

Referenciaszám: BÓ-7385

Budapest