Építész projektmérnök (Szeged)

Csongrád megyei élelmiszeripari partnerünk számára keresünk építész projektmérnököt, aki elsősorban egy új telephelyen felel majd a beruházással kapcsolatos projektfeladatokon kívül az épületüzemeltetésért, karbantartásért és fejlesztésekért.

Építész projektmérnök

Feladatok

  • Üzem-átalakítások, üzemfejlesztések építészeti előkészítése, tervezése, pályáztatás műszaki előkészítése
  • Beruházási, épület karbantartási munkák szakmai irányítása
  • Építési engedélyköteles feladatok ügyintézése
  • Építészeti rajz- és dokumentumtár rendszerezése
  • Építészeti vázlattervek elkészítése a munkák felméréséhez
  • Építésfelügyeleti és Építéshatósági ügyek intézése

Követelmények

  • Építész- vagy építőmérnök diploma
  • Épület felújításokban, építés kivitelezésben szerzett többéves tapasztalat
  • Építőipari és műszaki ellenőri szabályozások ismerete
  • AutoCAD ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív személyiség, dinamizmus
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér, karrierlehetőségek
  • Kiemelkedő szakmai környezet és képzések
  • Kiváló minőségű termékek, magas színvonalú technológiai háttér, folyamatos fejlesztések
  • Versenyképes javadalmazás
  • Összetartó közösség, együttműködő csapat

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged