Építészmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából nemzetközi, nagy költségvetésű projektekhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Építészmérnök

Elvárások:

  • Nagy költségvetésű, főként nemzetközi projektek helyszíni felmérése, árazása – felsőfokú mérnök végzettség,
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Legalább 3 éves generálkivitelezői tapasztalat,
  • A projektben résztvevőkkel egyeztetések, tárgyalások bonyolítása,
  • Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, PowerPoint, internet,
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
  • Az üzleti világban elfogadott viselkedés és megjelenés,
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett projektvezetői tapasztalat,
  • Műszaki Ellenőri jogosultság,
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultság,
  • TERC program felhasználói szintű ismerete,
  • Egyéb idegen nyelv(ek) ismerete

Feladatok:

  • Projektek felmérése, költségbecslése, árajánlatok és ütemezések készítése,
  • Kapcsolattartás a tervezőkkel, megrendelővel, szükség szerint hatósággal, kollégákkal, melyhez elvárás a magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető felé,
  • Valamint ad hoc feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Változatos helyszínek és feladatok,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Egyéb juttatások,
  • Szakmai kihívások,
  • Dinamikusan fejlődő cég, jó csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest