Építészmérnök (Körmend)

Prohumán

Gyógyszeripari partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Építészmérnök

Feladatok

  • Beruházási projektek előkészítése, támogatása, - építészeti koncepcióalkotás, abban való közreműködés - tervezési és kivitelezési folyamatok koordinálása
  • Külső tervezői adatszolgáltatás elkészítése, tervek ellenőrzése
  • Kisebb felújítási/karbantartási munkák előkészítése, kivitelezése külső vállalkozók és társüzemek bevonásával
  • Kisebb tervezési munkák elvégzése
  • Alaprajzok, belsőépítészeti tervek készítése
  • Költségvetési kiírások és költségbecslések készítése
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Kivitelezési munkák helyszíni vezetése, koordinálása
  • Műszaki és hatósági dokumentumok összeállítása
  • Épületek pontos felmérésének, nyilvántartásának vezetése

Elvárások

  • Építészmérnök végzettség (főiskola)
  • MS Office, AutoCAD/ArchiCAD, TERC felhasználói szintű ismeretek
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Tervezői gyakorlat
  • Belsőépítészeti jártasság
  • Műszaki ellenőri jogosultság

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Sportolási szabadidős tevékenység
  • Bejárás támogatás
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítás

Munkavégzés helye

Körmend

Prohumán
Körmend