Építőmérnök (Budapest)

Napjainkban is és a jövőben is hatványozott igény van magasan képzett, nyelve(ke)t beszélő, informatika alkalmazásában jártas, team munkában jól dolgozó kreatív építőmérnökökre.
Ha vonz ez a világ, szeretnéd megmérettetni magad a munkaerő piacon, vagy magadra ismertél az előzőekben, jelentkezz hozzánk most!

Építőmérnök

Feladatok

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik számára fontos, hogy alkotásait a társadalom egésze nap, mint nap lássa és használhassa (épületek, utak, vasutak, hidak, vízellátás és csatornázás, vízrendezés és folyószabályozás, stb.), hozzá tudjon tenni a környezet alakulásához és alakításához.

Megbízóink sokféle építőmérnöki végzettséggel rendelkező pozícióba keresnek szakembereket változatos feladatkörrel, fejlődési lehetőséggel.

Követelmények

- Építőmérnöki végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

- Piacképes jövedelem
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Munka, magánélet egyensúlya

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest