Építőmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Napjainkban is és a jövőben is hatványozott igény van magasan képzett, nyelve(ke)t beszélő, informatika alkalmazásában jártas, team munkában jól dolgozó kreatív építőmérnökökre.
Ha vonz ez a világ, szeretnéd megmérettetni magad a munkaerő piacon, vagy magadra ismertél az előzőekben, jelentkezz hozzánk most!

Építőmérnök

Feladatok

  • Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik számára fontos, hogy alkotásait a társadalom egésze nap, mint nap lássa és használhassa (épületek, utak, vasutak, hidak, vízellátás és csatornázás, vízrendezés és folyószabályozás, stb.), hozzá tudjon tenni a környezet alakulásához és alakításához.
  • Megbízóink sokféle építőmérnöki végzettséggel rendelkező pozícióba keresnek szakembereket változatos feladatkörrel, fejlődési lehetőséggel.

Követelmények

  • Építőmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Munka, magánélet egyensúlya

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest