Épület karbantartó, kivitelező, ezermester (Budaörs)

Épület karbantartó, kivitelező, ezermester

munkatársat keresünk Budaörsön található, Társaságunk által üzemeltetett épületek és telephelyek karbantartási- és kisebb építőipari kivitelezési munkáinak elvégzésére.

Feladatok

  • Tervszerű megelőző karbantartás keretében végzett napi, heti szintű feladatok, ellenőrzések (épületgépészeti berendezések, csapok, lefolyók, bojlerek, kazánok, radiátorok, burkolatok, alap asztalos és vasipari) munkák elvégzése,
  • Karbantartáshoz kötődő dokumentációk vezetése (leolvasások, munkanaplók, fogyasztások, leltár),
  • Meglévő épületek fejlesztési, kisebb átalakítási (festő, kőműves, burkolási, lakatos, asztalos) munkáinak elvégzése vagy segítése,
  • Alvállalkozók, szerződéses szakipari dolgozók munkájában való segítségnyújtás, támogatás,
  • Zöldfelület rendezési feladatok (fűnyírás, metszések, ültetések, egyéb kerti- és terepmunkák),
  • Meglévő szerszám és géppark szakszerű kezelése, karbantartása, raktározása, havi leltározása,
  • Anyagmozgatás.

Elvárások

  • Minimum 3-5 éves építőipari vagy szakipari tapasztalat,
  • Szakirányú végzettség (víz-, gázvezeték szerelő, festő, kőműves, hidegburkoló, lakatos, asztalos), vagy benne igazolhatóan eltöltött gyakorlati idő,
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés, megfelelő kommunikáció,
  • Büntetlen előélet (munkába lépéstől számítva 30 napon belül friss hatósági erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges),
  • Józan életvitel.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony,
  • Fix bérezés,
  • Fizetett szabadság,
  • Változatos feladatok.

Munkavégzés helye

Budaörs

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budaörs