Épület karbantartó, kivitelező, ezermester (Budapest)

Épület karbantartó, kivitelező, ezermester

munkatársat keresünk budapesti és agglomerációban található Társaságunk által üzemeltetett épületek és telephelyek karbantartási- és kisebb építőipari kivitelezési munkáinak elvégzésére.

Feladatok

  • Épületek állagmegóvása érdekében épületasztalos, lakatos és építőmesteri (kőműves, szárazépítő, festő) munkák elvégzése,
  • Meglévő épületek fejlesztési, kisebb átalakítási (lakatos, asztalos) munkák elvégzése,
  • Építőmester kollégák támogatása a munkafolyamatok során,
  • Zöldfelület rendezési feladatok (fűnyírás, egyéb karbantartási munkák),
  • Meglévő szerszám és géppark raktározása, havi leltározása,
  • Anyagmozgatás.

Elvárások

  • Minimum 10 éves építőipari tapasztalat,
  • Szakirányú végzettség (asztalos, lakatos ismeretek előnyt jelentenek),
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés,
  • Büntetlen előélet (munkába lépéstől számítva 30 napon belül friss hatósági erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges),
  • Józan életvitel.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony,
  • Korrekt, fix bérezés,
  • Fizetett szabadság,
  • Változatos munka.

Munkavégzés helye

Budapest

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest