Épületgépész műszaki ellenőr, felelős műszaki vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nagy beruházások lebonyolítására szakosodott mérnökiroda budapesti, Pest és Nógrád megyei beruházásokhoz szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres hosszútávra. A mérnökiroda ipari, szállodai és egyéb nagy értékű ingatlanfejlesztések során nyújt műszaki támogatást a beruházónak, segít a döntése előkészítésében. Folyamatos műszaki ellenőrzést, felelős műszaki vezetést biztosít a projektek megvalósítása során.

Épületgépész műszaki ellenőr, felelős műszaki vezető

Feladatok

  • budapesti, Pest és Nógrád megyei nagyberuházások épületgépészeti műszaki ellenőrzése és felelős műszaki vezetői tevékenysége
  • a terveknek megfelelő építés folyamatos ellenőrzése
  • vállalkozói számlák műszaki tartalmának ellenőrzése
  • a beépítésre kerülő anyagok megfelelőségének ellenőrzése
  • beruházói döntések előkészítése és segítése
  • a vonatkozó jogszabályok, hatósági előírások, szabványok, szerződések és a kivitelezési dokumentáció betartásának ellenőrzése

Elvárások

  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • épületgépész szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magyar Mérnöki Kamara által nyilvántartott, érvényes műszaki ellenőri jogosultság
  • kiváló szervezőkészség
  • határozott fellépés
  • angol nyelvtudás

Előnyök

  • saját személygépjármű
  • nagyberuházásokon, azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • nemzetközi beruházókkal való műszaki szakmai tapasztalat
  • fedezetkezelői rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttér, hosszú távú együttműködés
  • versenyképes jövedelem
  • kiváló munkakörülmények, munkavégzéshez telefon, számítógép biztosítása
  • utazási költségtérítés Budapesten kívüli utazásokra
  • szakmai fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel

Munkavégzés helye

Budapest környéki, Pest megyei, Nógrád megyei beruházások

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest