Épületgépész projektvezető (Budapest)

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget Épületgépész projektvezető pozícióba budapesti lokációval.

Épületgépész projektvezető

Feladatok

- Épületgépészeti projektek végrehajtásának, kivitelezésének vezetése, egységének képviselete
- Részvétel az ipari energetikai projektek műszaki koncepciójának kidolgozásában, megvalósításában
- Részvétel ajánlatok készítésében
- Alvállalkozók versenyeztetése
- Kapcsolattartás a megrendelőkkel, tervezőkkel, és az alvállalkozókkal
- Generálkivitelezés mérnöki támogatása
- Kivitelezési munkák szervezése, a telepítési beüzemelési, működtetési és karbantartási előírások elkészítése

Követelmények

- Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész mérnöki diploma)
- Épületgépészeti, energetikai területen, technológiai rendszerek kivitelezésében vagy beruházásában szerzett legalább 5-10 éves tapasztalat
- Megbízható MS Word, Excel és AutoCAD ismeretek
- Kimagasló precizitás és megbízhatóság
- Jó szervezőkészség
- Határozott, magabiztos fellépés
- Jó kommunikációs készség
- Önálló munkavégzés
- Nagyfokú terhelhetőség
- B kategóriás vezetői engedély
- Előny: felelős műszaki vezetői jogosultság, valamint aktív, tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

- A vállalat növekedéséből eredő kihívások
- Kiváló karrierlehetőség
- Dolgozói kedvezmények
- Versenyképes javadalmazás
- Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest