Épületgépész tervező-mérnök (Magyarország)

Megbízónk innovatív, kreatív megoldásokat nyújt ügyfelei részére az épületgépészeti tervezés területén. Egyedi megbízásai által ügyfelei részére lakóingatlanok, gazdasági épületek tervezésében, valamint fit-out kialakításokban vállal aktív szerepet megbízói legnagyobb megelégedettségére.

Épületgépész tervező-mérnök

Feladatok

  • Építési engedélyezési dokumentáció elkészítése
  • Kiviteli terv elkészítése
  • Sprinkler rendszerek tervezése, hatósági
    engedélyeztetése
  • Projekt lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig
  • Generáltervezés
  • Megrendelői egyeztetéseken való aktív részvétel
  • Árajánlatok készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízóval

Követelmények

  • Épületgépész felsőfokú végzettség
  • Pályakezdő, esetleg 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • AutoCad tervezőprogram ismerete
  • Lojalitás, precizitás, kreatív gondolkodás
  • Igényes munkavégzés

Előnyt jelent

  • Középfokú angol / német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkavégzés - Homeoffice lehetőség
  • Fejlődési lehetőség