Épületgépészeti HVAC rendszergazda mérnök (Budapest)

Megbízónk feladata Magyarország legjelentősebb nemzetközi repülőterének irányítása, üzemeltetése és fejlesztése, és a fenntartható és hatékony működés biztosítása. Bővülő csapatukba keresünk Épületgépészeti HVAC rendszergazda mérnököt.

Épületgépészeti HVAC rendszergazda mérnök

Feladatok

  • Géppark felügyelete elsősorban vízvezeték és csatornarendszerek, tűzvédelem, kazánok, hő központok, távhőrendszerek. Másodsorban szellőztető és légkondicionáló berendezések (HVAC), folyadékhűtők a reptér teljes területén.
  • Fejlesztési feladatok műszaki megoldásának kidolgozása és előzetes becslések készítése
  • Projektek operatív irányítása: ütemterv, kivitelezés minőségének biztosítása, költségterv követése
  • Pályáztatásokban történő részvétel a műszaki feladat meghatározástól a lebonyolításig
  • Műszaki ellenőri tevékenység
  • Üzemeltetési rendellenességek kivizsgálása és a helyreállítás szervezése
  • Üzemzavar-elhárítás gyökérok elemzése, helyreállítás felügyelete
  • Karbantartási rendszer folyamatos javítása: műveleti utasítások készítése, javítása, tartalék-alkatrészek meghatározása, tervezés, ütemezés.
  • Gépészeti rendszerek energiahatékonyságának növelése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves kivitelezésben és/vagy üzemeltetésben eltöltött gyakorlat
  • Területileg kiterjedt gépészeti rendszerek terén szerzett jártasság
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCAD előny)
  • Jártasság műszaki feladatmeghatározás megírásában
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Karbantartási módszerek ismerete
  • Önálló, precíz és módszeres munkavégzés
  • Műszaki feladat meghatározás önálló megírása
  • Koordinációs készség mátrix szervezetben
  • Több kisebb projekt önálló vezetésére való képesség
  • Dinamikus személyiség
  • Kiváló elemző képesség
  • Dokumentációs fegyelem és szabálykövetés
  • Csapatjátékos

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyedi, különleges és nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos szakmai feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest