Épületgépészeti karbantartó (Budapest)

X. kerületi gyógyszergyártó partnerünk részére keresünk Karbantartó munkatársat keres épületgépészeti rendszerekhez!

Épületgépészeti karbantartó

Feladatok

  • Gőz-kondenz rendszerek, kazántápvíz előkészítő rendszerek, ipari és ivóvíz hálózatok, szennyvíz-semlegesítő telepek, épületgépészeti rendszerek, távvezetékek tervszerű megelőző karbantartása; Szakszerű üzemzavar elhárításban való részvétel;
  • Feladatok előírás szerinti dokumentálása.

Követelmények

  • Központi fűtés és csőhálózat szerelő végzettség; vagy
  • Vízvezeték és központi fűtés szerelő végzettség; vagy
  • Gázvezeték és készülékszerelő végzettség;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Precizitás és minőségi munkavégzés;
  • Releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil, hosszú távú munka
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest