Épületgépészeti projekt-előkészítő / Műszaki ajánlatkészítő (Zsámbék)

A hirdetés már lejárt!

A FOVILL Hungary Kft fő profilja: Épületgépészeti kivitelezések. Kis-és nagykereskedelmi hűtőberendezések, klímaberendezések értékesítése, komplett áruházi hűtéstechnikai rendszerek tervezése, kivitelezése, szervizelése.

Épületgépészeti projekt-előkészítő / Műszaki ajánlatkészítő

Feladatok

  • Műszaki rajzok és pályázati kiírások alapján árajánlatok készítése (ajánlatkészítéshez szükséges információk begyűjtése) TERC szoftver kezelés
  • Készletgazdálkodás (projekt kivitelezések során megrendelések leadása, beszállítási határidők ellenőrzése)
  • Projektek tervezésével, kivitelezésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Épületgépészeti kivitelezésben, vagy releváns területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office (főként Excel) programok magabiztos ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés, gyakorlatias szemlélet
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Klíma- és/vagy hűtéstechnikai tapasztalat (nem feltétel)
  • TERC szoftverkezelési ismeret
  • Középfokú német nyelvtudás írásban és szóban (nem feltétel)

Amit kínálunk

  • Állandó, hosszú távú munkalehetőség, szakmai kihívások
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

Zsámbék

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Zsámbék