Épületgondnok (Budapest)

Épületgondnok

Az Országos Meteorológiai Szolgálat ingatlanüzemeltetési feladatokra kormányzati szolgálati jogviszonyba munkatársat keres.

Feladatok

  • épület-beruházási és -felújítási munkálatok irányítása és ellenőrzése, üzemképesség fenntartása, állag-javítással kapcsolatos feladatok,
  • gépészeti rendszerek karbantartásának szervezése, felügyelete,
  • nagy értékű tárgyi eszközök közbeszerzésének lebonyolításában való részvétel,
  • az intézmény közüzemi számláinak, valamint a beruházási, felújítási, karbantartási számláknak ellenőrzése, teljesítés-igazolások,
  • a portaszolgálat, a karbantartók, a takarítószemélyzet munkájának felügyelete, munkavégzésükhöz szükséges feltételek biztosítása,
  • az intézmény gépjármű ügyintézői feladatai,
  • költözések, anyagmozgatás szervezése.

Elvárások

  • középfokú műszaki szakképzettség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök

Épület-fenntartás területén szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

Bérezés megállapodás szerint, további juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb feltételei a 2018. évi CXXV, a kormányzati igazgatásról szóló törvényben meghatározottak szerint.

Munkavégzés helye

1024 Budapest, Kitaibel Pál u. 1. illetve igény szerint vidéki telephelyeken.

Önéletrajz megküldésével a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest