Épületipari Értékesítő (Győr-Moson-Sopron megye),(Vas megye),(Zala megye), (Fejér megye)

Nemzetközi partnerünk innovatív ötleteivel az építőipar piacvezető gyártója. Kiváló minőségű termékeik dizájnjával, fejlesztésével és gyártásával a legjobb megoldást találják meg az ügyfeleik számára. Termék- és szolgáltatásportfóliójuk segíti az építtetőket, a tervezőket és az építési vállalkozásokat abban, hogy mindig a legmodernebb épületeket hozhassák létre. Szakértő csapatukba keresnek egy új értékesítő kollégát, aki a nyugat-magyarországi ügyfélkörrel fog foglalkozni.

Épületipari Értékesítő

Feladatok

  • Az építőipari, elsősorban acélszerkezet gyártó, csarnoképítő, könnyűszerkezetes épületeket kivitelező ügyfelek felkutatása, megnyerése, és a cég által igényelt egyéb marketinggel összefüggő tevékenysége
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Tervezőkkel, kivitelezőkkel és beruházókkal való kapcsolat kiépítése, termékbemutatók, prezentációk megszervezése és lebonyolítása
  • Ügyfelek látogatása Nyugat-Magyarország egész területén

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 2-3 éves kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office Word, Excel)
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

A látogatandó ügyfelek köre miatt kizárólag északnyugat-magyarországi lakosok jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Céges gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatkör
  • Home office

Munkavégzés helye

Nyugat-Magyarország

Krisztina Havasi

+36 20 410 9646

www.mcroygroup.com