Épületkarbantartó / üzemeltető technikus (Budapest)

Irodaházak üzemeltetéssével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Épületkarbantartó / üzemeltető technikus

Elvárások:

  • Villanyszerelő, vízszerelő vagy gépész végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Irodaházak, ill. bevásárlóközpontok üzemeltetésében szerzett legalább 2 év gyakorlat,
  • Épületvillamossági, gépészeti berendezések ismerete,
  • Számítógépes alapismeretek

Előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány,
  • Egyéb gépkezelői engedély,
  • Német vagy angol nyelvtudás

Feladatok:

  • Budapesti irodaház(ak) műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása kiszállással,
  • Kommunikáció az irodaház dolgozóival,
  • Vízellátási, gépészeti, épületvillamossági berendezések kisebb javítása, ellenőrzése, üzemben tartása,
  • Külterület karbantartása az irodaház körül,
  • Az elvégzett feladatok számítógépen történő dokumentálása

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Dinamikus csapat,
  • Napi 8 órás munkaidő,
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest és Pest megye

Budapest