Épületvillamossági építésvezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk számára keresünk Épületvillamossági szakági építésvezető pozícióba kollégát, aki több éves szakmai tapasztalattal a háta mögött szívesen részt venne nívós és kihívást jelenti szakmai projektekben.

Épületvillamossági építésvezető

Feladatok

  • Kapcsolattartás hatóságokkal, tervezőkkel, kivitelezőkkel, műszaki ellenőrökkel, ill. projektekhez
    kapcsolódó valamennyi résztvevővel
  • Elektromos szakági tervek felülvizsgálata, bírálata, mennyiségi- és minőségi ellenőrzése, kontrollja
  • Elektromos szakági ajánlatkérő dokumentációk összeállítása és ellenőrzése műszaki szempontok
    szerint
  • Beérkezett ajánlatok műszaki tartalmának felülvizsgálata, ajánlati értékelések összeállítása
  • Részvétel tendertárgyalásokon, a tárgyalások összefoglaló táblázatainak elkészítése.
  • Alvállalkozók képviselőivel való egyeztetés
  • Projektek minőségi lebonyolítása az idő- és költséghatároknak megfelelően
  • Teljesítési igazolások műszaki- és pénzügyi kontrollja
  • Részvétel kivitelezői kooperációkon, kivitelezést érintő megrendelői kérdések döntéselőkészítése
  • Átadás / átvétel levezénylése
  • Részvétel hatósági és szakhatósági ügyintézésekben, használatbavételi eljárásban
  • Projektek dokumentációjának felelős kezelése (telj. ig. , építési napló vezetése)
  • Projektvezető vagy munkáltató által adott egyéb feladatok
  • Cégcsoporton belül szakmai felelősökkel való kapcsolattartás, riportolás

Követelmények

  • Magas szintű szakági műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése)
  • Magasépítésben, kivitelezésben, szerzett min. 5 év szakmai tapasztalat
  • Műszaki végzettség (Villamosmérnök) – minimum szakirányú technikusi
  • Kiváló kommunikációs-és problémamegoldó képesség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Proaktivitás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Lendületes, inspiráló, fiatal, egyben professzionális munkatársak
  • Szakmai fejlődési, karrier lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Laptop, mobiltelefon
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest