Épületvillamossági projektvezető (Budapest)

Elektromos projektvezető

Az Ön új cége:

Épületvillamossági projektvezető pozíció nyitott nemzetközileg elismert, lakóépületek, bevásárlóközpontok és irodaházak fejlesztésével foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten.

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági projektvezetőre:

  • Projektek épületvillamossági oldalának lebonyolítása a műszaki átvételig
  • Kapcsolattartás a projektigazgatóval és az építésvezetőkkel
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel
  • Ütemtervek elkészítése és betartatása
  •  Párhuzamosan futó projektek műszaki és gazdasági felügyelete

Mire van szüksége a sikerhez:
  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök)
  • Releváns szakmai tapasztalat magasépítési projektek villamos oldalának megvalósításában (minimum 5 év)
  • Párhuzamosan futó projektek műszaki és gazdasági felügyelete
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság előnyt jelent

Mire számíthat partnerünktől:
  • Nagyszabású ingatlanfejlesztési projekteken való részvétel
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkavégzés, karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő alapbér, bónusz, cafeteria)

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített, szakmai önéletrajzát.

Budapest