Épületvillamossági szakértő (Budapest)

Az Ön új cége:

Épületvillamossági szakértőt keresünk nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő partnerünk számára Budapestre. A cég 'A' kategóriás irodaházak fejlesztésével foglalkozik. Jelenleg Európa egyik legnagyobb irodaberuházása fűzhető a nevükhöz. Az Épületvillamossági szakértő feladata a projektek minőségi előkészítésének megszervezése, illetve szakértői támogatás nyújtása a műszaki átvételig.

Épületvillamossági szakértő

A következő feladatokban számítanak a leendő Épületvillamossági szakértőre:

  • Koncepcióalkotás szakmai támogatása
  • Épületvillamossági tervezés optimalizálása
  • Tender folyamatok lebonyolítása, pályázati anyagok összeállítása
  • Építkezési költségvetés meghatározása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, beszerzési folyamatok irányítása
  • Tárgyalásokon való részvétel
  • Szakértői támogatás nyújtása a kivitelezők részére

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (villamosmérnök)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • AutoCad program ismerete
  • Tender folyamatokban szerzett tapasztalat
  • Releváns szakmai tapasztalat (minimum 5 év, irodaház mint referencia előny jelent)

Mire számíthat partnerünktől:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (versenyképes fizetés, bónusz, cafeteria, home office, szakmai képzések)
  • Igényes irodai környezet, nemzetközi csapat
  • Változatos feladatok, széleskörű rálátás magas minőségű iroda projektekre

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem az állásra' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest