ERP tanácsadó – support munkatárs (Budapest)

Az ausztriai központtal (alakulás éve: 1972) rendelkező, magánkézben levő BMD-konszern Magyarországon kívül Németországban, Svájcban, Szlovákiában és Csehországban is megtalálható leányvállalataival. 28.000 ügyfél gyors és hatékony kiszolgálása érdekében kollégáink átfogó segítséget nyújtanak telefonon vagy helyszínen partnereik részére. Nemzetközi tapasztalatunk és országokon átívelő kapcsolataink által egy innovatív és felhasználóbarát rendszert kínálunk, amely megoldást nyújt nemzetközi vállalatok számára is.

Budapest-i székhelyünkre keresünk motivált

ERP tanácsadó – support munkatársat árugazdálkodási területre

Munkavégzés helye: BMD Budapest (1139 Budapest, Forgách u. 19.)

Munkaviszony: teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződéssel, azonnali kezdési lehetőséggel

Az Ön feladatai:

Ügyfeleink támogatása, betanítása és segítése - telefonon vagy helyszínen - árugazdálkodási szoftverünk bevezetése során.

  • Igényfelmérés, folyamatelemzés az ügyfelekkel közösen
  • Árugazdálkodási rendszer bevezetése
  • Ügyfeleink betanítása a szoftver használatára
  • Ügyfélproblémák kezelése és megoldása
  • Folyamatban lévő programfejlesztésekben való részvétel, tesztelés és dokumentáció elkészítése

A céghez történő belépést követően átfogó szakmai képzést biztosítunk árugazdálkodási programmodulunkból, esetenként külföldi anyacégünknél, Ausztriában is.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Szakmai és gyakorlati tapasztalat egy vagy több területen: számlázás, beszerzés, értékesítés, raktározás
  • Ideális esetben korábbi ERP-rendszerek ismeretével már rendelkezik
  • Jó MS Office ismeretek; SQL ismeretek előnyt jelentenek
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány és utazásra való hajlam

Ideális jelöltünk szeret önállóan, komplex feladatokat megoldani, rendszeközpontú és elemző gondolkodásmód jellemzi. Ezen kívül meggyőző pro aktív és kiváló kommunikációs személyiség.

Amit kínálunk:

  • Átfogó oktatás
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Motivált csapatban történő munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva és egyéni fejlődési lehetőségek
  • Jó megközelíthetőség autóval és tömegközlekedési eszközökkel
  • Cafeteria
  • Jutalékrendszer

Online pályázat:

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, s Ön egy új kihívást keres, várjuk online pályázatát. Kérjük, ehhez a következő dokumentumokat készítse elő: motivációs levél, önéletrajz és releváns bizonyítványok ill. diplomák. Kérjük önéletrajzát magyarul és németül is szíveskedjen benyújtani.

Várjuk pályázatát!

Kérdés esetén rendelkezésükre áll:

Az Ön BMD-Human Resource-csapata
Tel. +43 (0)50 883-2012

www.bmd.com/karriere

Budapest