ERP üzemeltetési specialista (Budapest)

Energiaipar területén működő ügyfelünk megbízásából keresünk vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében tapasztalt szakembert.

ERP üzemeltetési specialista

Feladatok

  • Vállalatirányítási rendszer (Microsoft Dynamics) napi működésének biztosítása, hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Egyéb magas rendelkezésre állású, üzletmenetet támogató kritikus rendszerek üzemeltetése
  • Adatbázis kezelő rendszerek, szerverek üzemeltetése
  • SQL lekérdezések, tárolt eljárások készítése
  • Vállalaton belüli riportigények kielégítése, lekérdezések és egyéb statisztikai riportok készítése
  • Külső és belső fejlesztések támogatása, külsős partnerekkel való együttműködés
  • Rendszerek közötti adatcsere biztosítása, interfészek kialakítása
  • Üzleti folyamatok megértése, követése

Követelmények

  • 4-5 év ERP területen szerzett tapasztalat, Microsoft Dynamics előny
  • Szakirányú felsőfokú, elsősorban informatikai mérnöki végzettség
  • MSSQL adatbázis átfogó ismerete
  • ASP.NET,XML, Webservice technológiák ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil céges háttér
  • Képzések, tanfolyamok támogatása
  • Heti 1 nap home office

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest