Értékesítés fejlesztési menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Értékesítés fejlesztési menedzser

Kik vagyunk?

Szenvedélyes csapataként azért dolgozunk, hogy a Generali Biztosító értékesítési hálózatának az értékesítés mentoring rendszerét továbbfejlesszük, működtessük. Összetartó csapatként ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást. Különbözünk, mégis összetartunk. Mindenben segítünk, hogy sikeres legyél a közös és saját céljaid elérésében.

Kit keresünk?

  • Egy sokoldalú tehetségre, proaktív hozzáállású, jó szervező-, kommunikációs- és prezentációs készségű partnerre van szükségünk aki,
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • rendelkezik min. 2 év személyes értékesítési és min. 1 év értékesítés szervezési területen szerzett tapasztalattal, gyakorlata elsősorban pénzügyi területen van,
  • van tapasztalata abban, hogyan kell mentorként tevékenykedni,
  • képes tervezni, szervezni, motiválni,
  • sikeres komplex feladatok önálló megoldásában,
  • tapasztalatot szerzett országos értékesítési hálózat működésével kapcsolatban,
  • közel állnak hozzá a technológiai kontrollal kapcsolatos feladatok.

Feladataid lesznek

  • az értékesítési hálózat fejlesztő programjainak menedzselése
  • hálózatfejlesztéssel kapcsolatos projektek vezetése
  • az értékesítési mentoring rendszer szakmai koordinációja, fejlesztése,
  • vezető és tanácsadó mentor kollégák szakmai támogatása, fejlesztése
  • a mentoring tevékenységhez tartozó KPI –ok elérése
  • program és akció menedzsment feladatok (riportok készítése, monitoring rendszer működtetése),
  • rendezvények, tréningek szervezésében és lebonyolításában aktív részvétel
  • hatékony együttműködés a társterületekkel

Előnyt jelent

  • angol nyelvismeret

Ahol dolgozni fogsz

  • Jól megközelíthető, központi helyen, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Bp, Teréz krt. 42-44.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
Budapest