Értékesítés Informatikai szakértő / üzleti elemző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Értékesítés informatikai összekötő csoportunk

új munkatársat keres a következő pozícióba:

értékesítés informatikai szakértő / üzleti elemző

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként az értékesítés-adminisztrációs folyamatok és a kapcsolódó értékesítés informatikai rendszerek fejlesztésén, működtetésén, felügyeletén dolgozunk annak érdekében, hogy az informatikai rendszerek hatékonyan támogassák az értékesítési hálózatok működését.

Kit keresünk?

Egy olyan ügyfélközpontú, proaktív hozzáállású tehetségre, csapatmunkára nyitott, kiváló kommunikációs és együttműködési készségű, feladatorientált hozzáállású kollégára van szükségünk, aki

  • főiskolai/egyetemi diplomát szerzett (informatikai és/vagy műszaki szakirányban);
  • adatbázis kezelői ismeretekkel és SQL nyelvismerettel rendelkezik;
  • magas szintű MS Excel és MS Access informatikai tudása van;
  • erős elemző-készségű és analitikus gondolkodásmódja van.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • értékesítési üzleti folyamatok rendszerszervezői tervezése, szabályozása, dokumentálása;
  • informatikai rendszerek, rendszermodulok tervezése, tesztelése, fejlesztése;
  • informatikai rendszerek üzleti oldali rendszergazda feladatai:
  • rendszerparaméterek karbantartása
  • üzleti incidensek kezelése
  • a rendszerek működésének felügyelete
  • adatszolgáltatás
  • rendszeres szakmai kapcsolattartás a felhasználókkal;
  • a szakmai területek támogatása a naprakész információk átadásával, az érintett munkatársak továbbképzése a vonatkozó ismeretekből.

Előnyt jelent

  • informatikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • Oracle SQL Developer, Cognos, adattárház ismeret;
  • programozási tapasztalat;
  • biztosítási és gazdasági ismeretek.

Pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el nekünk jövedelemigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Ahol dolgozni fogsz

  • jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Teréz körúti székházában (1066 Budapest, Teréz körút 42-44.).
  • ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • béren kívüli juttatási csomagunk számos különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • rugalmasan oszthatod be az idődet.

Budapest