Értékesítés támogató (automatizálás) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Automatizálás és hajtástechnika területén világvezető partnercégünk számára keresünk Értékesítés támogató munkatársat.

Értékesítés támogató
(automatizálás)

Feladatok

  • Műszaki terméktámogatás (PLC, HMI, Kommunikációs, Szoftverek, stb.)
  • Ajánlat előkészítéséhez kalkulációk készítése
  • Ajánlat kidolgozása
  • Hardver, illetve rendszer specifikáció ellenőrzése és készítése
  • Rendezvényekkel kapcsolatos előkészítő tevékenységek
  • Partnerekkel való műszaki egyeztetés
  • Tesztkonfigurációk készítése, installálása
  • Work-shop-ok tartása az ügyfelek részére

Követelmények

  • Villamosmérnöki tanulmányok
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Angol nyelvismeret
  • Német nyelvismeret ELŐNY

Amit kínálunk

  • Nemzetközi munkakörnyezet, modern technológiai háttér
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest