Értékesítés támogató (automatizálás) (Budapest)

Automatizálás és hajtástechnika területén világvezető partnercégünk számára keresünk Értékesítés támogató munkatársat.

Értékesítés támogató (automatizálás)

Feladatok

- műszaki terméktámogatás (PLC, HMI, Kommunikációs, Szoftverek, stb.)
- ajánlat előkészítéséhez kalkulációk készítése
- ajánlat kidolgozása
- hardver, illetve rendszer specifikáció ellenőrzése és készítése
- rendezvényekkel kapcsolatos előkészítő tevékenységek
- partnerekkel való műszaki egyeztetés
- tesztkonfigurációk készítése, installálása
- work-shop-ok tartása az ügyfelek részére

Követelmények

- villamosmérnöki tanulmányok
- jó kommunikációs készség
- önálló problémamegoldó képesség
- angol nyelvismeret
- német nyelvismeret ELŐNY

Amit kínálunk

- nemzetközi munkakörnyezet, modern technológiai háttér
- tanulási és fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest