Értékesítés támogató munkatárs (Miskolc)

Prohumán

DIÁKOK FIGYELEM! Ha már te is elgondolkoztál azon, hogy szívesen szereznél gyakorlatot suli mellett, emellett elég szellős az órarended és simán vállalható részedről a havi minimum 60 óra munka, akkor jó helyen jársz. Dinamikusan fejlődő telekommunikációs partnercégünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat, az alábbi pozícióba!

Értékesítés támogató munkatárs

Feladatok

  • Kollégák által küldött megrendelések rögzítése, feldolgozása
  • Meglévő ügyfelek felkeresése adategyeztetés céljából
  • Bejövő hívások fogadása, ügyfelek módosítási igényeinek adminisztrációja
  • Az értékesítési csapat támogatása a különböző üzleti megoldások során

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Minimum 60 óra vállalása

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fizetés: bruttó 867-1550Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő: hétfőtől-péntekig 08:00-20:00
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
  • Támogató csapat, amely kiemelt hangsúlyt fektet a fejlődésedre
  • Folyamatos pörgés, vidám hangulatban
  • Menő iroda
  • Fiatalos környezet

Munkavégzés helye

Miskolc

Prohumán
Miskolc