Értékesítési asszisztens (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Csongrád megyei területi igazgatóságunk

értékesítési asszisztens

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Elszánt, összetartó csapatként azon dolgozunk, hogy back-office területen támogatva a vezetők és tanácsadók munkáját, ügyfeleink elégedettek legyenek szolgáltatásainkkal.

Kit keresünk?

Egy támogató, együttműködő és pozitív hozzáállású, empatikus személyiséggel rendelkező asszisztensre van szükségünk, aki:

  • legalább középfokú végzettségű
  • magas szintű MS Office ismeretekkel rendelkezik
  • van tapasztalata adminisztratív munkakörben
  • képes önálló munkavégzésre, folyamatok menedzselésére

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • fiókvezető és a tanácsadók napi munkájának támogatása
  • a fiók adminisztrációs feladatainak elvégzése
  • nyilvántartási és statisztikai rendszerek napi használata

Előnyt jelent

Biztosítási területen szerzett adminisztratív tapasztalat.

Pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Ahol dolgozni fogsz

  • irodaházunk jól megközelíthető, központi helyen van Szegeden a Széchenyi téren
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret
Szeged