Értékesítési asszisztens (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

25 éves múlttal rendelkező az ipari és háztartási tisztítóberendezések értékesítésével és szervizelésével foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítési asszisztens

Elvárások:

Középfokú végzettség, Számítógép és irodai alkalmazások használatában való jártasság,, Pontos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

Műszaki érdeklődés, végzettség, Honlap karbantartásban szerzett jártasság, Angol nyelvismeret, Tanulási képesség, Füstmentes életmód

Feladatok:

Az értékesítési és műszaki vezető munkájának segítése, A munka során szükséges levelek, egyéb dokumentumok szerkesztése, adminisztrációs feladatok ellátása, Webáruház admin felületen keresztüli karbantartása

Amit kínálunk:

Versenyképes teljesítményarányos fizetés, Kiszámítható munkaidő, Stabil háttér, jó munkaköri légkör, A jó munkavégzéshez szükséges eszközök, Stabil, hosszútávú munkahely, , Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Szeged

Szeged