Értékesítési asszisztens (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

A VIDEOTON Holding Zrt. a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport. Fő tevékenységében, a szerződéses gyártásban már évek óta Európa vezető cégei közé tartozik és világviszonylatban is a legnagyobbak között tartják számon.

 A VIDEOTON Autóelektronika Kft. autóipari elektronikai vezérlések összeszerelését végzi. Termelésének és technológiájának további bővítéséhez az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

Értékesítési asszisztens

Feladatok

  • Értékesítési osztály adminisztrációs feladatainak elvégzése:
  • Árajánlatok, árváltozások rendszerbe könyvelése, frissítése
  • Vállalatirányítás rendszer értékesítési adatbázisának karbantartása
  • Árajánlatokhoz kapcsolódó előkészítő feladatok

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret (haladó Excel elsősorban)
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • stabil nagyvállalati munkahely
  • munkavégzés jó hangulatú csapatban
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

Székesfehérvár