Értékesítési asszisztens (Mosonmagyaróvár)

A hirdetés már lejárt!

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Észak-Dunántúli értékesítési területünk

mosonmagyaróvári fiókjába

Értékesítési asszisztens

munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Elszánt, összetartó csapatként azon dolgozunk, hogy back-office területen támogatva a vezetők és tanácsadók munkáját, ügyfeleink elégedettek legyenek szolgáltatásainkkal.

Kit keresünk?

Egy támogató, együttműködő és pozitív hozzáállású, empatikus személyiséggel rendelkező asszisztensre van szükségünk, aki:

  • legalább középfokú végzettségű
  • jogosítvánnyal és saját gépkocsival rendelkezik
  • magas szinten ismeri és használja a MS Office rendszert
  • van tapasztalata adminisztratív munkakörben
  • képes önálló munkavégzésre, folyamatok menedzselésére
  • nyitott új ismeretek befogadására

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • fiókvezető és a tanácsadók napi munkájának támogatása
  • a fiók adminisztrációs feladatainak elvégzése
  • nyilvántartási és statisztikai rendszerek napi használata

Előnyt jelent

Biztosítási területen szerzett adminisztratív vagy tanácsadói tapasztalat.

Pályázathoz szükséges

Jelentkezésedhez küldd el bérigénnyel megjelölt szakmai önéletrajzodat.

Ahol dolgozni fogsz

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz, köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát
  • biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret
Mosonmagyaróvár