Értékesítési és Termékmenedzser (Budapest)

STELLA Zrt. Értékesítési és Termékmenedzser munkatársat keres.

A Stella Zrt. - immár 65 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök gyártásával és kereskedelmével foglalkozó cég - keres

Értékesítési és Termékmenedzser pozícióba

Fodrász ipari és Kozmetikum professzionális kereskedelemben jártas, vezetésben gyakorlott szakembert az alábbi feltételekkel:

Fő feladatai:

  • Az adott termékcsoport, hajápolók, kozmetikai, wellness, masszázs termékek fejlesztésének és a grafikai, csomagolási, megjelenítésének tervezése, kivitelezése
  • Legkorszerűbb újdonságok nyomon követése
  • Termékek értékesítése
  • Új termékek specifikálása, termékek bevezetésének és kivezetésének koordinálása
  • A termékcsoport általános kezelése a társosztályokkal (marketing, grafika, értékesítés, stb.) együttműködve
  • Piacelemzés, versenytársak figyelése
  • Valós célok kitűzése és termékfejlesztési projektek kezdeményezése, javaslatok készítése
  • Felelősség a termékköltségek és árak kedvező, költséghatékony tartásáért
  • Új vevők felkutatása, meglévő vevők kezelése, vevők vásárlásainak növelése
  • Vevői problémák menedzselése
  • A piaci stratégia meghatározása, portfolió tervek kidolgozása, és a helyes marketing kommunikáció támogatása
  • Ajánlatkészítés, vevői, szállítói szerződések megkötése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú közgazdasági, kereskedelmi végzettség
  • Jó szervező, értékesítési készség
  • Többéves értékesítési területen szerzett, termékmenedzseri gyakorlat (előny: fodrászcikkek, kozmetikumok területén szerzett tapasztalat)
  • Marketing ismeret, gyakorlat
  • Erős vevőközpontú hozzáállás, együttműködő magatartás
  • Kiváló problémamegoldó, szervezési, kommunikációs, és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év tárgyi szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan időre szóló munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívásokkal teli feladatkör

Munkavégzés helye

STELLA ZRT. 1142 Budapest, Szőnyi út 41.

Jelentkezni fizetési igény megjelölésével és születési dátummal, lakcímmel ellátott részletes, fényképes szakmai önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintva vagy a 223-0243 fax számon lehet.

Szükséges még:

  • referencia
  • erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén)
  • végzettségi okmányok.

Budapest