Értékesítési és Üzletfejlesztési Menedzser (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Dohányipari területen tevékenykedő nemzetközi vállalat csapatába keresünk tapasztalt Értékesítési és Üzletfejlesztési Menedzsert Délnyugat-Magyarország régióra.

Értékesítési és Üzletfejlesztési Menedzser

Feladatok

- kijelölt területre vonatkozó kereskedelmi stratégia kidolgozása
- területi erőforrások elosztása
- kereskedelmi tevékenység koordinálása és ellenőrzése a régióban
- havi célszámok megvalósulásának folyamatos ellenőrzése és riportálása
- kijelölt megyék rendszeres látogatása
- projektekben való részvétel, azok kivitelezése
- 2 területi vezető és 25-30 fős területi csapat vezetése
- meetingeken való részvétel a cég budapesti központjában

Követelmények

- felsőfokú végzettség
- minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat FMCG termékek értékesítésében
- délnyugat-magyarországi lakhely
- magabiztos angol nyelvtudás
- határozott fellépés és prokatív, önálló munkavégzés
- stratégiai látásmód
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- növekvő, stabil vállalat
- szakmai kihívások