Értékesítési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió és rádió műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Értékesítési gyakornok

Feladatok

  • Értékesítési folyamatok támogatása
  • Értékesítők munkájának pro és reaktív támogatása
  • Kalkulációk, ajánlatok készítése
  • Pályázatok, szerződések előkészítése
  • Közreműködés projektfeladatokban

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú üzleti tanulmányok
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Proaktivitás, találékonyság, jó kommunikáció, problémamegoldás

Munkaidő:

Heti minimum 25 óra vállalása, hosszú távú diákmunka.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • Hosszú távú gyakornoki munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • Kényelmes irodai környezet
  • Közös programok, sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest