Értékesítési Menedzser (Lovasberény)

A hirdetés már lejárt!

Értékesítési Menedzser

A Baltyre Hungary KFT. , személy, teher és mezőgazdasági gumiabroncsok nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozó vállalat, Értékesítési Menedzser pozícioba keres 1 Fő kollégát teljes munkaidőbe.

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása
  • Rendelések ügyintézése, nyomonkövetése
  • Értékesítési, beszerzési vezető munkájának segítése,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Partnerkapcsolati feladatok ellátása, a felmerülő problémák kezelése, megoldása
  • Árajánlatok, árlisták, akciós ajánlatok összeállítása,
  • Akciók lebonyolítása, követése,
  • Számlák, szállítólevelek, rendelések készitése, kezelése, rögzítése
  • Logisztikai feladatok
  • Garancia ügyintézés

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pályakezdő/1-3 éves munkatapasztalat
  • Legalább társalgási szintű, aktív Angol nyelvtudás
  • Erős számitogépes ismeretek /MS Office, Internet/
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • Pontosság, precízitás
  • Rugalmasság

Előnyök

  • Gépjárműiparban szerzett tapasztalat
  • értékesítés területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Bejárási hozzájárulás

Munkavégzés helye

Lovasberény

Kérjük küldje el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát értékesitési menedzser tárgymegjelölésével a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Lovasberény