Értékesítési munkatárs (Biatorbágy)

Értékesítési munkatárs

Új munkatársunk fő feladata lesz, hogy segítse az értékesítési folyamatok gördülékeny és zökkenőmentes lebonyolítását.

Feladatok

  • Irodai adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vevői megrendelések kezelése
  • Számlázás
  • Készletnyilvántartás, leltárazás koordinálása
  • Szállítmányozó, fuvarozó cégekkel való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás a raktárral, ill. a németországi központtal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség (műszaki beállítottság előnyt jelent)
  • Német nyelvismeret, angol nyelvismeret előnyt jelent
  • Önálló, precíz munkavégzéshez szükséges képességek
  • Erős felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási hozzájárulás
  • Sokrétű, változatos munkakör
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Dinamikus fiatalos csapat

Munkavégzés kezdete

  • akár azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

 Biatorbágy

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Biatorbágy