Értékesítési munkatárs (Budapest)

Értékesítési munkatársat keres az EsterCom!

Értékesítési munkatársat keresünk kommunikációs ügynökségünkhöz.

Várjuk jelentkezésed, ha

  • szeretsz kommunikálni, terméket, szolgáltatást eladni, és jó vagy benne
  • hitelesen tudod képviselni a kommunikációs szolgáltatásokat
  • élvezed, hogy csak jönnek és jönnek általad az új megbízások
  • kitartó és megbízható vagy
  • önállóan és proaktívan intézed az ügyeket, oldod meg a problémákat

Feladataid lesznek

  • új partnerek akvirálása
  • szolgáltatások bemutatása, értékesítése meglévő és új ügyfelek számára
  • árajánlatok összeállítása, szerződések, megrendelések előkészítés
  • releváns tenderek felkutatása

Előnyt jelent, ha

  • kommunikáció, marketing területen szereztél tapasztalatot
  • meglévő kapcsolatrendszered van
  • aktív angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban

Amit nyújtunk neked

  • versenyképes fizetés
  • családias közeg, jófej kollégák
  • frekventált helyen lévő iroda
  • céges programok

Eddigi munkáinkat megnézheted honlapunkon: www.estercom.hu

Budapest